Field Suggestion (1.0.0-alpha6) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Include
da: Inkludér

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Ignored
da: Ignoreret

en: Field name
da: Feltnavn

en: Field type
da: Felttype

en: Fields
da: Felter

en: Ignore
da: Ignorér

en: Limit
da: Grænse

en: Usage
da: Brug

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Suggestions
da: Forslag

en: Entity type
da: Entity-type

en: - Select a field type -
da: - Vælg en felttype -

en: Entity types
da: Enheds typer
