Field Suggestion (1.0.0-alpha6) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Limit
el: Όριο

en: Usage
el: Χρήση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: - Select a field type -
el: - Επιλέξτε έναν τύπο πεδίου -
