Field Suggestion (1.0.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Include
fi: Sisällytä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Fields
fi: Kentät

en: Ignore
fi: Ohita

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Usage
fi: Käyttö

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: - Select a field type -
fi: - Valitse kentän tyyppi -

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
