Field Suggestion (1.0.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Include
hr: Uključi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Fields
hr: Polja

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Usage
hr: Upotreba

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Suggestions
hr: Prijedlozi

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: - Select a field type -
hr: - Odaberi vrstu polja -
