Field Suggestion (1.0.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Ignore
ml: തിരസ്കരിക്കുക
