Field Suggestion (1.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: Field value
pl: Wartość pola

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: Fields
pl: Pola

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Usage
pl: Użycie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Suggestions
pl: Sugestie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: - Select a field type -
pl: - Wybierz typ pola -

en: Entity types
pl: Typy encji
