Field Suggestion (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Ignored
sk: Ignorovaný

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Usage
sk: Využitie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Entity type
sk: Typ entity

en: - Select a field type -
sk: - Vyberte typ poľa -

en: Entity types
sk: Typy entít
