Field Suggestion (1.0.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: About
sq: Informacione

en: - Select a field type -
sq: - Zgjidh llojin e fushës -
