Field Suggestion (1.0.0-alpha7) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Ignore
az: İqnor et

en: Select
az: Seçin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü
