Field Suggestion (1.0.0-alpha7) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Fields
cy: Meysydd

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: Limit
cy: Terfyn

en: Select
cy: Dewis
