Field Suggestion (1.0.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Fields
nn: Felt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - Select a field type -
nn: - Vel ein felttype -
