Field Suggestion (1.0.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Ignore
gu: અવગણો

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
