Field Suggestion (1.0.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Fields
ka: ველები
