Field Suggestion (1.0.0-alpha8) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Fields
nl: Velden

en: Ignore
nl: Negeren

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Limit
nl: Limiet

en: Select
nl: Selecteren

en: Usage
nl: Gebruik

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: Entity types
nl: Entiteitstypen
