Field Suggestion (1.0.0-alpha9) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Suggestions
af: Voorstelle
