Field Suggestion (1.0.0-alpha9) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Field name
be: Назва поля

en: Field type
be: Тып поля

en: Fields
be: Палі

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Select
be: Выбраць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: - Select a field type -
be: - Выбраць тып поля -
