Field Suggestion (1.0.0-alpha9) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: - Select a field type -
hy: - Ընտրել դաշտի տեսակը -
