Field Suggestion (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Ignore
br: Dianaout

en: About
br: Diwar-benn
