Field Suggestion (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Include
fr: Inclure

en: Exclude
fr: Exclure

en: Ignored
fr: Ignoré

en: Field value
fr: Valeur du champ

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Field type
fr: Type de champ

en: Ignore
fr: Ignorer

en: Collapsible
fr: Repliable

en: Limit
fr: Limite

en: Select
fr: Sélectionner

en: Usage
fr: Utilisation

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: - Select a field type -
fr: - Choisir un type de champ -

en: Entity types
fr: Types d'entités
