Field Suggestion (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: - Select a field type -
km: - ជ្រើស​ប្រភេទ​វាល​ -
