Field Suggestion (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Include
ru: Включить

en: Exclude
ru: Исключить

en: Ignored
ru: Проигнорировано

en: Field value
ru: Значение поля

en: Field name
ru: Имя поля

en: Field type
ru: Тип поля

en: Ignore
ru: Игнорировать

en: Collapsible
ru: Сворачиваемое

en: Limit
ru: Предел

en: Select
ru: Выбрать

en: Usage
ru: Использование

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Suggestions
ru: Предложения

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: - Select a field type -
ru: - Выберите тип поля -

en: Entity types
ru: Типы сущностей
