Field Suggestion (1.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Field type
ast: Triba de campu
