Field Suggestion (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Exclude
sr: Изостави

en: Field name
sr: Назив поља

en: Field type
sr: Tип поља

en: Ignore
sr: Игнориши

en: Entity type
sr: Тип ентитета
