Field Suggestion (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Include
sv: Inkludera

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Limit
sv: Begränsning

en: Select
sv: Välj

en: Usage
sv: Användning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Suggestions
sv: Förslag

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: - Select a field type -
sv: - Välj en fälttyp -

en: Entity types
sv: Entitetstyp
