Field Time (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Time
sv: Tid

en: Time Format
sv: Tidformat

en: Start time
sv: Starttid

en: Field types
sv: Fälttyper

en: End time
sv: Sluttid
