Field Time (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Time
cs: Čas

en: Time format
cs: Formát času

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Time Format
cs: Formát času

en: Field types
cs: Typy polí
