Field Time (1.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Time
fr: Heure

en: Time format
fr: Format de temps

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Time Format
fr: Format de l'heure

en: Start time
fr: Date de début

en: Field types
fr: Types de champs

en: End time
fr: Date de fin
