Field Time (1.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Time
ru: Время

en: Time format
ru: Формат времени

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Time Format
ru: Формат времени

en: Start time
ru: Время начала

en: Field types
ru: Типы полей
