Field Time (1.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Time
fi: Aika

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Time Format
fi: Aikamuoto

en: Field types
fi: Kenttätyypit
