Field Time (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Time
pl: Czas

en: Time format
pl: Format czasu

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Time Format
pl: Format czasu

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Field types
pl: Typy pól
