Field Timer (2.0.0) - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Background
ug: تەگلىك

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Arabic
ug: ئەرەپچە

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: Red
ug: قىزىل

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Black
ug: قارا

en: Bulgarian
ug: بولعارچە

en: Croatian
ug: كرودىيە تىلى

en: Czech
ug: چح تىلى

en: Danish
ug: دانىيەچە

en: Finnish
ug: فنلاندىيە تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Greek
ug: گىرىك تىلى

en: Hebrew
ug: يەھۇدى تىلى

en: Hungarian
ug: ۋنگىر تىلى

en: Indonesian
ug: ھىندونىزىيە تىلى

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Swedish
ug: شىۋىت

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى

en: Catalan
ug: كاتالان

en: Bosnian
ug: بوسنىيەچە

en: Estonian
ug: ئستونىيە تىلى

en: Armenian
ug: ئەرمىنىيە تىلى

en: Urdu
ug: ئوردو تىلى

en: Uzbek
ug: ئۆزبېك تىلى

en: Scroll
ug: سىيرىلما
