Field Timer (2.0.2) - en to fi translation catalogue (68 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Background
fi: Tausta

en: Format
fi: Muoto

en: Region
fi: Alue

en: Theme
fi: Teema

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Fields
fi: Kentät

en: Timer
fi: Ajastin

en: Arabic
fi: arabia

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Granularity
fi: Rakeisuustaso

en: Red
fi: Punainen

en: Fade
fi: Himmennä

en: County
fi: Maakunta

en: Gray
fi: Harmaa

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Black
fi: Musta

en: Bulgarian
fi: bulgaria

en: Croatian
fi: kroatia

en: Czech
fi: tšekki

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: Finnish
fi: suomi

en: German
fi: saksa

en: Greek
fi: kreikka

en: Hebrew
fi: heprea

en: Hungarian
fi: unkari

en: Indonesian
fi: indonesia

en: Polish
fi: puola

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Slovak
fi: slovakki

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Turkish
fi: turkki

en: Lithuanian
fi: liettua

en: Speed
fi: Nopeus

en: Catalan
fi: katalaani

en: Bosnian
fi: bosnia

en: Welsh
fi: kymri

en: Estonian
fi: viro (eesti)

en: Galician
fi: galego

en: Gujarati
fi: gudžarati (gujarati)

en: Armenian
fi: armenia

en: Icelandic
fi: islanti

en: Kannada
fi: kannada

en: Latvian
fi: latvia (lätti)

en: Macedonian
fi: makedonia

en: Malayalam
fi: malajalam

en: Burmese
fi: burma

en: Slovenian
fi: sloveeni

en: Albanian
fi: albania

en: Serbian
fi: serbia

en: Thai
fi: thai

en: Ukrainian
fi: ukraina

en: Urdu
fi: urdu

en: Uzbek
fi: uzbekki

en: Vietnamese
fi: vietnam
