Field Timer (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (57 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Region
eo: Regiono

en: Fields
eo: Kampoj

en: Arabic
eo: Araba

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Red
eo: Ruĝa

en: Gray
eo: Griza

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Black
eo: Nigra

en: Bulgarian
eo: Bulgara

en: Croatian
eo: Kroata

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: German
eo: Germana

en: Greek
eo: Greka

en: Hebrew
eo: Hebrea

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Polish
eo: Pola

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Slovak
eo: Slovaka

en: Swedish
eo: Sveda

en: Turkish
eo: Turka

en: Lithuanian
eo: Litova

en: Catalan
eo: Kataluna

en: Bosnian
eo: Bosna

en: Welsh
eo: Kimra

en: Estonian
eo: Estona

en: Galician
eo: Galega

en: Gujarati
eo: Guĝarata

en: Armenian
eo: Armena

en: Icelandic
eo: Islanda

en: Kannada
eo: Kanara

en: Latvian
eo: Latva

en: Malayalam
eo: Malajalama

en: Burmese
eo: Birma

en: Slovenian
eo: Slovena

en: Albanian
eo: Albana

en: Serbian
eo: Serba

en: Thai
eo: Taja

en: Ukrainian
eo: Ukraina

en: Urdu
eo: Urda

en: Uzbek
eo: Uzbeka

en: Vietnamese
eo: Vjetnama
