Field Timer (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Background
et: Taust

en: Format
et: Vorming

en: Region
et: Regioon

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Fields
et: Väljad

en: Timer
et: Taimer

en: Arabic
et: Araabia keel

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Red
et: Punane

en: County
et: Maakond

en: Gray
et: Hall

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Black
et: Must

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Croatian
et: Horvaatia keel

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Greek
et: Kreeka keel

en: Hebrew
et: Heebrea keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Slovak
et: Slovaki keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Lithuanian
et: Leedu keel

en: Catalan
et: Katalaani

en: Bosnian
et: Bosnia

en: Welsh
et: Ueilsi keel

en: Estonian
et: Eesti keel

en: Galician
et: Galeegi keel

en: Gujarati
et: Gudžarati keel

en: Armenian
et: Armeenia keel

en: Icelandic
et: Islandi keel

en: Kannada
et: Kannada keel

en: Latvian
et: Läti keel

en: Malayalam
et: Malajalami keel

en: Burmese
et: Birma keel

en: Slovenian
et: Sloveenia keel

en: Albanian
et: Albaania keel

en: Serbian
et: Serbia keel

en: Thai
et: Tai keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel

en: Urdu
et: Urdu keel

en: Uzbek
et: Usbeki keel

en: Vietnamese
et: Vietnami keel
