Field Timer (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (55 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Region
km: តំបន់

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Gray
km: ប្រផេះ​

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Black
km: ខ្មៅ

en: Bulgarian
km: ប៊ុលហ្ការី

en: Croatian
km: ក្រូអាត

en: Czech
km: ឆេក

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Greek
km: ក្រិក

en: Hebrew
km: ហេប្រូ

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Slovak
km: ស្លូវ៉ាគី

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Lithuanian
km: លីទុយអានី

en: Catalan
km: កាតាឡាន

en: Bosnian
km: បូស្នី

en: Welsh
km: វែល

en: Estonian
km: អេស្តូនី

en: Galician
km: ហ្គាលីស្យាន

en: Gujarati
km: ហ្កុយ៉ារាទី

en: Armenian
km: អារមេនី

en: Icelandic
km: អ៊ីស្លង់

en: Kannada
km: កិណាដា

en: Latvian
km: ឡាតវីយ៉ា

en: Malayalam
km: ម៉ាឡាយ៉ាឡាម

en: Burmese
km: ភូមា

en: Slovenian
km: ស្លូវ៉ានី

en: Albanian
km: អាល់បានី

en: Serbian
km: សែប៊ី

en: Thai
km: ថៃ

en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន

en: Urdu
km: អ៊ូ​រ្ឌូ

en: Uzbek
km: អ៊ូហ្សបេគីស្តង់

en: Vietnamese
km: វៀតណាម
