Field Timer (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (40 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Format
mn: Бүтэц

en: Region
mn: Бүс

en: Theme
mn: Загвар

en: Arabic
mn: Араб

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Bulgarian
mn: Болгар

en: Croatian
mn: Хорват

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Greek
mn: Грек

en: Hebrew
mn: Еврей

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Slovak
mn: Словак

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк

en: Lithuanian
mn: Литва

en: Catalan
mn: Каталан

en: Bosnian
mn: Босни

en: Estonian
mn: Эстони

en: Gujarati
mn: Гужарат

en: Latvian
mn: Латви

en: Slovenian
mn: Словени

en: Albanian
mn: Албани

en: Urdu
mn: Урду

en: Uzbek
mn: Узбек
