Field Timer (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (56 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Background
hr: Pozadina

en: Format
hr: Oblik

en: Region
hr: Regija

en: Theme
hr: Tema

en: Fields
hr: Polja

en: Arabic
hr: Arapski

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Gray
hr: Siva

en: Blue
hr: Plava

en: Black
hr: Crna

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Bosnian
hr: Bošnjački

en: Welsh
hr: Welški

en: Estonian
hr: Estonski

en: Galician
hr: Galicijski

en: Armenian
hr: Armenski

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Kannada
hr: Kanareški

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Malayalam
hr: Malajalamski

en: Burmese
hr: Burmski

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Albanian
hr: Albanski

en: Serbian
hr: Srpski

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Uzbek
hr: Uzbečki

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski
