Field Timer (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (55 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Format
is: Stílsnið

en: Region
is: Svæði

en: Theme
is: Þema

en: Layout
is: Útlit

en: Fields
is: Svæði

en: Arabic
is: Arabíska

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: County
is: Sýsla

en: Gray
is: Grár

en: Blue
is: Blár

en: Black
is: Svartur

en: Bulgarian
is: Búlgarska

en: Croatian
is: Króatíska

en: Czech
is: Tékkneska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Finnish
is: Finnska

en: German
is: Þýska

en: Greek
is: Gríska

en: Hebrew
is: Hebreska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Indonesian
is: Indonesíska

en: Polish
is: Pólska

en: Romanian
is: Rúmenska

en: Russian
is: Rússneska

en: Slovak
is: Slóvenska

en: Swedish
is: Sænska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: Lithuanian
is: Litháenska

en: Catalan
is: Katalónska

en: Bosnian
is: Bosníska

en: Welsh
is: Velska

en: Estonian
is: Eistlenska

en: Galician
is: Galíska

en: Armenian
is: Armenska

en: Icelandic
is: Íslenska

en: Latvian
is: Lettneska

en: Burmese
is: Búrmenska

en: Slovenian
is: Slóvakíska

en: Albanian
is: Albanska

en: Serbian
is: Serbneska

en: Thai
is: Tælenska

en: Ukrainian
is: Úkraníska

en: Vietnamese
is: Víetnamska
