Field Timer (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Format
th: รูปแบบ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Granularity
th: ความละเอียด

en: Red
th: แดง

en: Gray
th: สีเทา

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Black
th: สีดำ

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: Thai
th: ไทย
