Field Timer (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (56 entries)

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Format
be: Фармат

en: Region
be: Рэгіён

en: Theme
be: Тэма

en: Fields
be: Палі

en: Arabic
be: Арабская

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: Korean
be: Карэйская

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Bulgarian
be: Балгарская

en: Croatian
be: Харвацкая

en: Czech
be: Чэшская

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: Finnish
be: Фінская

en: German
be: Нямецкая

en: Greek
be: Грэцкая

en: Hebrew
be: Габрэйская

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Indonesian
be: Інданезійская

en: Polish
be: Польская

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Slovak
be: Славацкая

en: Swedish
be: Швецкая

en: Turkish
be: Турэцкая

en: Lithuanian
be: Літоўская

en: Catalan
be: Каталанская

en: Bosnian
be: Баснійская

en: Welsh
be: Вэльская

en: Estonian
be: Эстонская

en: Galician
be: Галіцыйская

en: Gujarati
be: Гуджарацкая

en: Armenian
be: Армянская

en: Icelandic
be: Ісландская

en: Kannada
be: Каннада

en: Latvian
be: Латышская

en: Macedonian
be: Македонская

en: Malayalam
be: Малаяламская

en: Burmese
be: М'янмарская

en: Slovenian
be: Славенская

en: Albanian
be: Албанская

en: Serbian
be: Сербская

en: Thai
be: Тайская

en: Ukrainian
be: Украінская

en: Urdu
be: Урду

en: Uzbek
be: Узбецкая

en: Vietnamese
be: В'етнамская
