Field Timer (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Arabic
gu: અરેબિક

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Blue
gu: વાદળી

en: Russian
gu: રશિયન

en: Gujarati
gu: ગુજરાતી

en: Urdu
gu: ઉર્દુ
