Field Timer (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (41 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Region
sr: Регион

en: Theme
sr: Тема

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Bulgarian
sr: бугарски

en: Croatian
sr: хрватски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Greek
sr: грчки

en: Hebrew
sr: хебрејски

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Slovak
sr: словачки

en: Turkish
sr: турски

en: Lithuanian
sr: литвански

en: Catalan
sr: каталонски

en: Bosnian
sr: бошњачки

en: Welsh
sr: велшки

en: Estonian
sr: естонски

en: Armenian
sr: јерменски

en: Latvian
sr: летонски

en: Macedonian
sr: македонски

en: Slovenian
sr: словеначки

en: Albanian
sr: албански

en: Serbian
sr: српски

en: Thai
sr: тајландски

en: Ukrainian
sr: украјински
