Field Timer (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (52 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Gray
af: Grys

en: Blue
af: Blou

en: Black
af: Swart

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Croatian
af: Kroaties

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Greek
af: Grieks

en: Hebrew
af: Hebreeus

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Polish
af: Pools

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Lithuanian
af: Lituaniaans

en: Catalan
af: Katalaans

en: Bosnian
af: Bosnies

en: Welsh
af: Wallies

en: Estonian
af: Estonies

en: Galician
af: Galisies

en: Gujarati
af: Gujaratiaans

en: Armenian
af: Armenies

en: Icelandic
af: Yslands

en: Kannada
af: Kannadees

en: Latvian
af: Latviaans

en: Macedonian
af: Masedonies

en: Burmese
af: Burmees

en: Slovenian
af: Sloveniaans

en: Albanian
af: Albanies

en: Serbian
af: Serbies

en: Ukrainian
af: Ukrainees

en: Uzbek
af: Uzbeki

en: Vietnamese
af: Vietnamees
