Field Timer (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Background
vi: Nền

en: Format
vi: Định dạng

en: Region
vi: Vùng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Layout
vi: Bố cục

en: Fields
vi: Các trường

en: Red
vi: Đỏ

en: Fade
vi: Mờ

en: County
vi: Hạt

en: Gray
vi: Xám

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Auto
vi: Tự động

en: Animation
vi: Hoạt ảnh

en: Black
vi: Đen

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Vietnamese
vi: Tiếng Việt

en: Scroll
vi: Cuộn
