Field Timer (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (57 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Format
bg: Формат

en: Region
bg: Област на сайта

en: Arabic
bg: Арабски

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Gray
bg: Сив

en: Blue
bg: Син

en: Black
bg: Черен

en: Bulgarian
bg: Български

en: Croatian
bg: Хърватски

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Hebrew
bg: Иврит

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Polish
bg: Полски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Swedish
bg: Шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Lithuanian
bg: Литовски

en: Catalan
bg: Каталунски

en: Bosnian
bg: Босненски

en: Welsh
bg: Уелски

en: Estonian
bg: Естонски

en: Galician
bg: Галицийски

en: Gujarati
bg: Гуджарати

en: Armenian
bg: Арменски

en: Icelandic
bg: Исландски

en: Kannada
bg: Каннада

en: Latvian
bg: Латвийски

en: Macedonian
bg: Македонски

en: Malayalam
bg: Малаялам

en: Burmese
bg: Бирмански

en: Slovenian
bg: Словенски

en: Albanian
bg: Албански

en: Serbian
bg: Сръбски

en: Thai
bg: Тайландски

en: Ukrainian
bg: Украински

en: Urdu
bg: Урду

en: Uzbek
bg: Узбекски

en: Vietnamese
bg: Виетнамски
