Field Timer (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (63 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Background
sv: Bakgrund

en: Theme
sv: Tema

en: Fields
sv: Fält

en: Timer
sv: Tidur

en: Arabic
sv: Arabiska

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Granularity
sv: Noggrannhet

en: Red
sv: Röd

en: Fade
sv: Tona

en: County
sv: Län

en: Gray
sv: Grå

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Animation
sv: Animering

en: Black
sv: Svart

en: Bulgarian
sv: Bulgariska

en: Croatian
sv: Kroatiska

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: Finnish
sv: Finska

en: German
sv: Tyska

en: Greek
sv: Grekiska

en: Hebrew
sv: Hebreiska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Indonesian
sv: Indonesiska

en: Polish
sv: Polska

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Slovak
sv: Slovakiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: Lithuanian
sv: Litauiska

en: Speed
sv: Hastighet

en: Catalan
sv: Katalanska

en: Bosnian
sv: Bosniska

en: Welsh
sv: Kymriska

en: Estonian
sv: Estniska

en: Galician
sv: Gaeliska

en: Armenian
sv: Armeniska

en: Icelandic
sv: Isländska

en: Latvian
sv: Lettiska

en: Macedonian
sv: Makedonska

en: Burmese
sv: Burmesiska

en: Slovenian
sv: Slovenska

en: Albanian
sv: Albanska

en: Serbian
sv: Serbiska

en: Thai
sv: Thailändska

en: Ukrainian
sv: Ukrainska

en: Uzbek
sv: Uzbekiska

en: Vietnamese
sv: Vietnamesiska
