Field tools (8.x-1.0-alpha14) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: all
el: όλα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: %type settings
el: Ρυθμίσεις %type

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
el: Οδηγίες που θα παρουσιάζονται στο χρήστη κάτω από αυτό το πεδίο στη φόρμα επεξεργασίας.<br />Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML: @tags

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: The field %field is locked and cannot be edited.
el: Το πεδίο %field είναι κλειδωμένο και η επεξεργασία του δεν είναι δυνατή.

en: Required field
el: Απαιτούμενο πεδίο

en: Target entity type
el: Τύπος οντότητας προορισμού
