Field tools (8.x-1.0-alpha14) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: all
my: အားလုံး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
