Field tools (8.x-1.0-alpha14) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Field name
sl: Ime polja

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Filters
sl: Filtri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sl: Navodila, ki bodo uporabniku prikazana pod tem poljem na orazcu za urejanje. <br />Dovoljene HTML oznake: @tags
