Field tools (8.x-1.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: %type settings
bo: %type་སྒྲིག་འགོད

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
bo: གནས་ཁོངས་འདི་འོག་གི་སྤྱོད་མཁན་ལ་སྟོན་པའི་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་ཐད་ཀྱི་གསལ་བཤད།<br />སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML མཚོན་རྟགས། @tags

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: The field %field is locked and cannot be edited.
bo: གནས་ཁོངས་%field་ལ་ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད་པས་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Required field
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་གནས་ཁོངས
